Kadr z filmu "Wyjdź za mnie". Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Rzeszowskie kino Zorza zaprasza na filmowe walentynki. Nie zabraknie niespodzianek w postaci upominków. Bilety w cenie 17 zł.

Dla widzów Zorza na 14 lutego przygotowała dwa filmy. O godz. 18:00 zagra „Miłość jest blisko”. Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana.

Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata.

Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco.

O godz. 20:00 Zorza zagra „Wyjdź za mnie”. Para supergwiazd Kat i Bastian mają się pobrać na oczach milionów widzów. Jednak Kat przed samą ceremonią dowiaduje się, że została zdradzona, postanawia więc poślubić mężczyznę z widowni… 

Ferie w Zorzy

Zorza przygotowała także filmową ofertę na ferie. W każdy wtorek i środę kino zaprasza na specjalne seanse, podczas których odbędą się konkursy dla dzieci. – Przez dwa tygodnie zagramy dla widzów te propozycje, które mogli przegapić. Będą też filmowe nowości – zapowiada Katarzyna Kazanecka z Zorzy. 

– 15 lutego, godz. 12:00 – Wilk, lew i ja

– 16 lutego, godz. 12:00 – Ainbo strażniczka Amazonii

– 22 lutego, godz. 12:00 – Skarb Mikołajka

– 23 lutego, godz. 12:00 – Super Miś

Bilety w cenie 13 zł.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama