Zdjęcie: Pixabay
Reklama

„Layla” czy „Tears in Heaven” – takie przeboje usłyszycie 14 lutego podczas koncertu w Rzeszowskich Piwnicach. Artyści uhonorują twórczość Erica Claptona. 

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Sztuki Estradowej „Estrada”. – Wyjątkowy klimat, artystyczna jakość na najwyższym poziomie i znane przeboje – zapowiada walentynkowy wieczór w Rzeszowskich Piwnicach stowarzyszenie. 

14 lutego, o godz. 20:00, odbędzie się koncert CLAPPTON – A tribute to Eric Clapton. To projekt rodzimych artystów. Jego liderem jest Sebastian Stachurski, który od ponad 25 lat wnikliwie studiuje kompozycje oraz sztukę wokalną i gitarową swojego ukochanego mistrza.

W grupie są doświadczeni muzycy, związani z zespołami bluesowymi i rockowymi, takimi jak Piotr Nowak Band, Portal Blues, czy Kłusem z Blusem. Oprócz Stachurskiego, w zespole występują: Wojciech Kwieciński (bas), Robert Winczowski (perkusja), Maciej Łosiewicz (hammond, piano), Julia Honkisz (wokal) i Katarzyna Wnęk (wokal).

Repertuar koncertowy zespołu obejmuje cały okres twórczości solowej Erica Claptona, różne odcienie stylistyczne i jego fascynacje – od bluesa, country, reggae, po pop.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Uczestnictwo w koncertach formacji CLAPPTON, gwarantuje niepowtarzalną podróż w czasie, od złotej ery Creamu i eksplozji projektu Derek and the Dominos, poprzez pełną przebojów dekadę lat 70. i 80., bluesowy zwrot do korzeni i wreszcie najdojrzalszą twórczość ostatnich dwóch dekad – zapowiada Estrada Rzeszowska. 

Bilety w cenie 40 zł do kupienia na stronie bilety.rzeszowskiepiwnice.pl. Pary mają specjalną zniżkę.

Zdjęcie: materiały organizatorów

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama