Fot. Materiały prasowe. Kadr z filmu "Pokusa"

W walentynkowy weekend oraz w walentynki w Multikinie w Rzeszowie – „Heaven in Hell” z Magdaleną Boczarską i Simone Susinna, „Magic Mike: Ostatni taniec” i thriller erotyczny „Pokusa” z Piotrem Stramowskim i Heleną Englert.

Pierwsza z walentynkowych propozycji to „Heaven in Hell” w reżyserii Tomasza Mandesa. W filmie Olgę i Maksa dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę.

Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. W rolę kochanków, którzy staną przed trudnymi wyborami wcielili się: Magdalena Boczarska i Simone Susinna.

Podczas tegorocznych walentynek na wielkim ekranie zobaczycie również finałową część filmu o świecie męskiego striptizu „Magic Mike: Ostatni taniec”. W rolę głównego bohatera ponownie wcieli się Channing Tatum, któremu będzie towarzyszyła Salma Hayek.

Ponadto 10 lutego odbędzie się Minimaraton Magic Mike. Poza premierowym tytułem zobaczycie także poprzednią część serii – „Magic Mike XXL” z 2015 roku, która podbiła serca (nie tylko żeńskiej części) widowni.

„Titanic” w 3D!

Ważnym wydarzeniem tegorocznych walentynek będzie powrót na wielki ekran wybranych kin sieci Multikino wyreżyserowanego przez Jamesa Camerona melodramatu „Titanic” w 3D. Tą piękną historię miłosną znów zobaczycie 10 lutego z okazji 25. rocznicy premiery filmu.

W walentynkowym repertuarze Multikina znajdziecie również „Pokusę” – thriller erotyczny, który wchodzi do kin 27 stycznia. Film został wyreżyserowany przez Marię Sadowską, a jego siłą nośną są prawdziwy skandal, intryga i seks.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Autorką książki i scenariusza filmu jest Edyta Folwarska (współscenarzystą Tomek P Chenczke). Nikt, tak jak ona nie zna tajemnic polskiego establishmentu i show- biznesu – zajmuje się tym zawodowo od ponad szesnastu lat.

W głównej roli Helena Englert, charyzmatyczna, utalentowana i zjawiskowa młoda aktorka. Piotr Stramowski i włoski aktor Andrea Preti wcielają się w główne role męskie, o niezwykle mocnych i kontrastujących charakterach.

Dla niezakochanych

Multikino przygotowało również coś dla osób, które nie obchodzą Święta Zakochanych – Antywalentynkowym Maratonie Horrorów z „Abyzou”, „Enys Man”, „Najbardziej samotny chłopak na świecie” i „Skinamarink” w repertuarze.

10 lutego przekonacie się, że serce może i jest symbolem miłości, ale przede wszystkim bardzo efektownie tryska krwią, kiedy wgryza się w nie potwór… a kiedy w końcu przestaje bić, jego właściciel sam może zamienić się w jakąś przerażającą istotę straszącą zza grobu

Bilety na premierowe seanse i nocne maratony filmowe w kasie kina, na www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Przedsprzedaż biletów na wybrane filmy obejmuje seanse, które odbędą się 11, 12 i 14 lutego. Szczegółowy repertuar na www.multikino.pl.

Zdjęcia: materiały organizatorów

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama