Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Mieszkańcy ulicy Cegielnianej w Rzeszowie znów mają problem. Nieznany sprawca w Boże Narodzenie (25 grudnia) przebił opony w zaparkowanym audi A3. 

W święta, dni wolne od pracy wandale regularnie pojawiają się na ulicy Cegielnianej. W ubiegłym roku wielokrotnie przebijali tam opony w samochodach, niszczyli karoserie, zrywali lusterka i niszczyli zderzaki. Tak też było kilka miesięcy temu.

W Boże Narodzenie wandale znów pojawili się przy ul. Cegielnianej. W zaparkowanym na przeciwko bloku nr 34 audi A3 przebili dwie opony od strony pasażera. Auto na gorlickich rejestracjach należy do kobiety, która na co dzień pracuje w jednym z rzeszowskich szpitali.

– Po pracy miała jechać do domu do rodziny na święta. Nie była w stanie – mówi pan Marek, znajomy kobiety, który powiadomił nas o zdarzeniu. Fakt przebitych opon zgłoszono na policję. Prawdopodobnie wandal pojawił się na osiedlu 25 grudnia ok. godz. 14:00. 

– Funkcjonariusze, którzy przyjechali, pytali o monitoring. Niestety, nie ma go. Ale może tzw. monitoring sąsiedzki będzie skuteczniejszy i ktoś widział „szeryfa osiedlowego” czy raczej wandala – napisał do nas pan Marek. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Policjanci otrzymali zgłoszenie w Boże Narodzenie po 15:00. Będą ustalali sprawcę – mówi podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.  

Jeżeli ktoś widział osoby podejrzanie kręcące się wokół samochodów na osiedlu, może powiadomić komisariat policji na Nowym Mieście przy alei Rejtana, który zajmuje się sprawą.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama