Zdjęcie: Pixabay

Poznanie swoich emocji w czasie pandemii, odnalezienie rękodzielniczej pasji oraz zmiany swoich nawyków żywieniowo-zakupowych – to tematy cyklu warsztatów dla kobiet pod nazwą „Szpilką w sedno”. 

Filia Staroniwa Rzeszowskiego Domu Kultury powraca ze „Szpilką” po długiej przerwie spowodowanej trwającą sytuacją epidemiczną w kraju. Tym razem warsztaty dla kobiet odbędą się online. „Szpilką w sedno” jest dla osób powyżej 16. roku życia.

– Każde spotkanie będzie dotyczyło innej płaszczyzny rozwoju osobistego uczestniczek, to też okazja do wspólnego spędzenia czasu, nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń oraz wzajemnej inspiracji – zachęca Daniel Czarnota z RDK. 

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 26 marca, jego tytuł to „Emocje w pandemii”. W trakcie pandemii ludziom towarzyszą różne emocje. Uczestniczki poznają ich źródło, metody radzenia z nimi oraz sposób wzbudzania w sobie pozytywnych emocji. Udział w szkoleniu, które potrwa od godz. 17:00 do 20:00, jest bezpłatny.

Drugie spotkanie „Makramowy kwietnik” przewidziane jest na 23 kwietnia, też od godz. 17:00 do 20:00. To warsztaty projektowania i wykonania kwietnika z makramy dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Dla uczestniczek spotkania przygotowane zostaną pudełka narzędziowe z potrzebnymi materiałami. Koszt: 25 zł od osoby.

Trzecia „Szpilka” odbędzie się 21 maja, od 17:00 do 19:00. Jej hasłem są „Zdrowe zakupy”. Uczestniczki dowiedzą się, jak zdrowe zakupy pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, jak czytać etykiety produktów, jak przygotowywać listę zakupową oraz jakie chwyty stosują sklepy. Udział w warsztacie jest płatny – 20 zł od osoby.

Regulamin, karta zgłoszenia i szczegółowe informacje dotyczące zapisów są na stronie www.rdk.rzeszow.pl. Kontakt w sprawie zapisów możliwy jest pod numerami telefonów: 17 860 33 03 oraz 518 191 764 (od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00). Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama