Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chillout. W sobotę (7 sierpnia) Wawel Truck przyjedzie do Rzeszowa. 

Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka pełna słodkości, odwiedzi Rzeszów podczas rozpoczętego w czwartek 30. Rajdu Rzeszowskiego. W sobotę, od godz. 10:00 do 15:00, Wawel Truck będzie przy al. Cieplińskiego. 

– Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu – zapowiadają przedstawiciele znanej marki Wawel. 

Od 2018 r. Wawel Truck odwiedza kolejne polskie miejscowości. Wydarzeniom towarzyszy niezapomniana zabawa i słodkie niespodzianki dla każdego. Mobilny świat marki Wawel wyruszył w trasę po ponad rocznej przerwie. W sobotę atrakcje odkryjecie w Rzeszowie. 

Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do popularnych słodyczy marki.

– Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel – dodają jej przedstawiciele. 

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować i zabrać ze sobą miks swoich ulubionych słodyczy. 

Wawel Truck działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi – jego wnętrze zostało wyposażone m.in. w płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: