Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna słodkości, w najbliższy piątek (3 września) odwiedzi Piknik Rodzinny w Dworku Ostoya w Jasionce k. Rzeszowa. 

Piknik, organizowany przez jedną z rzeszowskich firm, rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do 17:30. Co ważne, impreza jest wyłącznie dla pracowników spółki, wstęp mają tylko osoby z zaproszeniami. Osoby bez zaproszeń nie wejdą na wydarzenie. 

Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu. 

Od 2018 r. Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka, w której najmłodsi mogą zagrać w gry i spróbować słodkości marki Wawel, odwiedza kolejne miejscowości. Wydarzeniom tym zawsze towarzyszy niezapomniana zabawa i słodkie niespodzianki dla każdego. 

Magiczny, mobilny świat marki Wawel wyruszył już w trasę po ponad rocznej przerwie. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już 3 września przy Dworku Ostoya w Jasionce.  Wnętrze Wawel Trucka wyposażono m.in. w płyny do dezynfekcji i rękawiczki jednorazowe.

W środku ciężarówki nie brakuje atrakcji. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do popularnych słodyczy marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: