Reklama

O 20 procent tańsze bilety, jeżeli kupicie je na 7 dni przed podróżą. Jeszcze większy upust – 30-procentowy – gdy podróż pociągami PKP Intercity wybierzecie 15 dni wcześniej.

Wyższe upusty w pociągach PKP Intercity mają pasażerów zachęcić do planowania podróży z wyprzedzeniem. Promocja w ofercie „Wcześniej” dotyczy wszystkich pociągów Express InterCity (EIC) oraz Twoje Linie Kolejowe (TLK) w klasie 2. Wchodzi w życie od 15 września.

– Jest to kolejny etap przygotowań do wdrożenia dynamicznego zarządzania ceną, które wiąże się z atrakcyjnym ofertami – mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

W ofercie „Wcześniej” za bilet normalny w klasie 2 na pociąg EIC relacji np. Warszawa – Kraków pasażer zapłaci blisko 40 zł mniej, jeżeli bilet kupi przynajmniej na 15 dni przed podróżą.

Mniej za bilet zapłacą także pasażerowie na Podkarpaciu. Przykładowo na trasie pociągu TLK Rzeszów – Warszawa bilet normalny w klasie 2 kosztuje 65 zł. W ofercie „Wcześniej” (7 dni przed podróżą) za ten sam bilet zapłacimy 52 zł. Jeżeli bilet kupimy 15 dni wcześniej to trzeba będzie zapłacić 45,50 zł.

Na trasie pociągu TLK Rzeszów – Lublin bilet w 2 klasie kosztuje 47 zł. W ofercie „Wcześniej” odpowiednio – 37,60 zł i 32,90 zł. Na połączenie TLK Rzeszów – Katowice (52 zł) po zniżkach bilet będzie nas kosztował 41,60 zł lub 36,40 zł.

Rabat w ofercie „Wcześniej” łączy się tylko z ulgami ustawowymi oraz promocją „Bilet Rodzinny”. Nie łączy się natomiast z Biletem Relacyjnym, który funkcjonuje m.in. przy przejazdach z Rzeszowa do Krakowa czy Przemyśla.

Bilety w niższych cenach można kupić w kasach oraz w internecie na stronie www.intercity.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.