Zdjęcie: Pixabay
Reklama

W dniach 24-25 września w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą się Targi Seniora. Firmy, które chcą w nich wziąć udział, mogą się zgłaszać do 30 czerwca.  

Targi Seniora organizuje Rzeszowski Dom Kultury. Będą one jedną z głównych atrakcji Senioraliów Rzeszowskich – imprezy dla najstarszych mieszkańców Rzeszowa.

– Targi Seniora to doskonała okazja do zareklamowania swojej firmy, prezentacji wytwarzanych produktów lub świadczonych usług wśród seniorów i nawiązania nowych relacji biznesowych – zachęca Daniel Czarnota z RDK

Organizatorzy zapraszają do współpracy firmy oraz instytucje działające w różnorodnych branżach – nadrzędnym celem targów jest ich kompleksowość, aby każdy senior mógł znaleźć coś dla siebie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na stronie www.rdk.rzeszow.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą uwzględniającą koszt wynajmu stoiska, a także z regulaminem Targów Seniora, zawierającym kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić w przypadku chęci uczestnictwa w wydarzeniu.

Więcej informacji uzyskać można pisząc na adres targiseniora@rdk.rzeszow.pl lub telefonicznie pod numerem: 515 409 232 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00).

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama