Zdjęcie: Materiały ZUS

Masz pytania na temat świadczeń z powodu opieki nad dzieckiem, czy kwarantanny oraz w sprawach emerytalno-rentowych? We wtorek, 31 marca, w rzeszowskim ZUS będą dwa specjalne telefoniczne dyżury eksperckie. 

Specjalne telefoniczne dyżury pracowników rzeszowskiego oddziału ZUS zostaną uruchomione we wtorek w związku z ograniczeniami w obsłudze klientów na skutek epidemii koronawirusa. 

Od połowy marca do Sal Obsługi Klientów ZUS w Rzeszowie wpuszczana jest minimalna liczba osób. ZUS zachęca do składania dokumentów w skrzynkach przy wejściu do ZUS, kontaktowania się za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych lub telefonu: 22 560 16 00 – od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00, e-mail: cot@zus.pl

W związku z dużą liczbą pytań w sprawie świadczeń z powodu opieki nad dzieckiem, czy kwarantanny oraz w sprawach emerytalno-rentowych, eksperci ZUS we wtorek, 31 marca, będą udzielać porad telefonicznie. Od godz. 9:00 do 10:30 w sprawach dotyczących zasiłków, a od 11:00 do 12:30 w sprawach dotyczących emerytur i rent. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Eksperci będą czekali na pytania pod numerem telefonu: 17 858 61 85.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama