Zdjęcie: UEFA
Reklama

Piłkarska Liga Mistrzów powraca! Dwa rewanżowe mecze Inter Mediolan vs AC Milan i Manchester City vs Real Madryt będziecie mogli zobaczyć w kinie Helios w Galerii Rzeszów. 

2 mecze, 3 miasta, 4 drużyny – w ten sposób można opisać najbliższą kolejkę spotkań w Lidze Mistrzów. 16 maja pojedynek Interu Mediolan i AC Milan, a dzień później, naprzeciw siebie staną drużyny Manchester City i Realu Madryt. Oba mecze o godz. 21:00.

O ile w przypadku pierwszego meczu awans Interu wydaje się już być przesądzony (wygrał 2:0), o tyle kolejne spotkanie między City i Realem, już teraz rozgrzewa fanów obu drużyn do czerwoności. W pierwszym meczu padł remis 1:1. 

Oba spotkania będzie transmitowało kino Helios w Galerii Rzeszów. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku i obrazu – to wszystko sprawi, że miłośnicy piłki nożnej poczują się niemalże tak, jakby byli w samym centrum porywających wydarzeń.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Bilety na transmisje meczów Champions League na wielkim ekranie dostępne są w kasach kina Helios, a także pod adresem: www.helios.pl/uefa2023 oraz w aplikacji mobilnej. Mamy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia  – po dwa na każdy mecz. 

Aby je otrzymać, należy odpowiedzieć na pytanie: gdzie i kiedy w tym roku odbędzie się finał Ligi Mistrzów? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości wpiszcie: Liga Mistrzów. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, do godz. 12:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama