Zdjęcie: Paweł Zanio / Red Bull Content Pool

Red Bull Tour Bus wyruszył już w trasę po Polsce, goszcząc na pokładzie nadzieję polskiej sceny elektro pop – Natalię Nykiel. Wokalistka we wtorek (13 czerwca) wystąpi w Rzeszowie.

Czerwcowa trasa Red Bull Tour Bus jest ósmą w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu. Na jego scenie w poprzednich latach występowali już tacy artyści jak np. Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka.

Pierwsze koncerty tegorocznego Red Bull Tour Bus odbyły w Gliwicach i Częstochowie. Na trasie znajdzie się jeszcze 5 miast, a już we wtorek muzyczny autobus zatrzyma się w Rzeszowie na placu eventowym Millenium Hall przy al. Kopisto.

Natalia Nykiel stara się dbać o każdy szczegół swojego niezwykle kolorowego widowiska koncertowego. Specjalnie na czerwcową trasę artystka poszerzyła skład zespołu i stworzyła nowe, mocniejsze, electro-grunge’owe aranżacje swoich utworów.

– Poruszyć takie tłumy to nie lada wyzwanie. Już po pierwszych utworach byłam spokojna, ponieważ okazało się że publiczność jest bardzo przychylnie do nas nastawiona i wręcz oczekiwała tanecznej imprezy – komentowała Natalia po koncercie w Częstochowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

We wtorek w Rzeszowie Natalię Nykiel będzie można usłyszeć w zaskakującej odsłonie. Artystka zaprezentuje show, w skład którego wchodzić będą utwory z albumu „Lupus Electro”. Obok nich usłyszymy także nowy singiel „Spokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy.

Koncert Natalii w Rzeszowie rozpocznie się o godz. 20:30. Bramy zostaną otwarte godzinę wcześniej. Wstęp bezpłatny.

(ira)

https://www.youtube.com/watch?v=BtV4c2i9N0I

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama