Zdjęcie: Youtube.com / Włodek Markowicz

Szukasz pracy? Chcesz ją zmienić? Weź udział w kolejnej edycji Absolvent Talent Days, który we wtorek 13 marca odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Tegorocznej wiosennej edycji targów pracy Absolvent Talent Days przyświeca idea „Rób to, co kochasz”. Będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami firm, zaplanować swoją karierę, a co najważniejsze – jak obiecują organizatorzy – już w czasie targów znaleźć pracę lub praktyki swoich marzeń.

Gwiazdą wtorkowego ATD na Uniwersytecie Rzeszowskim (al. Rejtana 16c) będzie Włodek Markowicz – jeden z najbardziej znanych polskich „youtuberów”, współtwórca popularnego vloga „Lekko Stronniczy”. Do Rzeszowa przyjedzie też Maciej Stęga – #WebskiHR, networker wspierającym startupy.

Dodatkowo podczas targów będzie można skorzystać z wydzielonej specjalnie strefy szkoleniowej, czekać tam będą konsultacje z doskonalenia CV z Adecco i Spring Professional.

Z kolei Deloitte zapewniło przestrzeń, w której będzie można wykonać profesjonale zdjęcie do idealnego CV. Podczas ATD będzie też okazja do wzięcia udziału w warsztatach „Zostań Mistrzem Rozmowy Rekrutacyjnej”. Na targach będzie można aplikować za pomocą elektronicznej opaski – CV trafi wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy.  

– Zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent, która jest organizatorem Absolvent Talent Days. 

W ostatniej rzeszowskiej edycji ATD uczetniczyło ponad 4150 osób, w tym 50 pracodawców z ponad 750 ofertami pracy, praktyk i staży w różnych branżach. Udział w targach jest bezpłatny. Wcześniej należy pobrać bezpłatny bilet ze strony absolvent.pl 

ATD rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 16:00. 

PROGRAM: 

Scena główna

– 10:30 – 11:20 – Jak odkryć potencjał zawodowy i znaleźć pracę marzeń? Klaudia Piesiak – Alior Bank,Monika Falandysz,O-I,Joanna Prusak – Deloitte

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Budowanie relacji z rekruterem poprzez Social Media – Maciej Stęga – #WebskiHR

– 12:40 – 13:40 – Prelekcja firmy Deloitte – Barbara Bilska

Wystąpienie Włodka Markowicza

– Staż – jak przekonać do siebie przyszłego pracodawcę? Karolina Kubala – Capgemini ,Marcin Kowalczyk – Alior Bank,Aleksandra Bigas – WSIiZ

Warsztaty 

Strefa foto CV z Deloitte

Konsultacja CV z Adecco

– 12:00 – 15:00 – Zostań Mistrzem Rozmowy Rekrutacyjnej – szkolenie firmy Nestlé

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama