Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu motocykl H-D "Pan America" Photography

Rzeszowska firma Game Over Cylces, producent motocykli typu custom, w najbliższy weekend (29-30 maja) organizuje oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji. 

Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. W sobotę oraz niedzielę w siedzibie GOC przy ulicy Ludwika Chmury dostępny będzie m.in. grill, napoje, bar, dmuchańce dla dzieci.

W salonach Harley-Davidson Rzeszów, Yamaha Rzeszów oraz Surron Rzeszów będzie można przetestować najnowsze motocykle wszystkich marek. Należący do GOC salon Dodge&RAM Rzeszów również umożliwi testy potężnymi samochodami marki RAM.

– Na miejscu będzie można także skorzystać ze specjalnie przygotowanych na otwarcie sezonu rabatów na odzież oraz akcesoria – zapowiada Krzysztof Bienkiewicz z Game Over Cycles w Rzeszowie. 

Największą atrakcją weekendu będzie premiera motocykla Harley-Davidson „Pan America”. To zupełnie nowa maszyna typu adventure touring, przeznaczona zarówno na krótkie eskapady, jak i długie wyprawy i ma się sprawdzać się nie tylko na asfalcie, ale i poza nim. Salon H-D Rzeszów jest jednym z pierwszych w Polsce, który będzie miał „Pan America”. 

Na niedzielę zaplanowana jest zaś premiera najnowszego motocykla stworzonego przez Game Over Cycles. Projekt jest na razie owiany tajemnicą, ale konstruktorzy ujawnili, że najnowszy custom GOC jest powiązany z motocyklem Nowy Jork-Rzeszów, który odbił się szerokim echem zarówno w mediach w Polsce, jak i za granicą.

Salony GOC w sobotę (29 maja) będą czynne od godz. 10:00 do 18:00, w niedzielę (30 maja) od 10:00 do 16:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama