Reklama

Policjanci poszukują oszustki, która okradła 75-letnią mieszkankę Tarnobrzega. Poszkodowana kobieta wpuściła złodziejkę do mieszkania pod pretekstem zostawienia wiadomości dla sąsiadki.

Nieznana kobieta zapukała do drzwi jednego z mieszkań przy ul. Kopernika wczoraj po południu. 75-letnią właścicielkę poprosiła o napisanie wiadomości dla sąsiadki, której nie zastała w mieszkaniu. Kobieta wpuściła do środka oszustkę. Wtedy właścicielka jeszcze nie przypuszczała, że pisząc wiadomość, w tym czasie będzie okradana. Z jej mieszkania zniknęły złota biżuteria i pieniądze. Straty wyceniła na ponad 9 tys. zł.

Gdy kobieta zorientowała się, że padła ofiarą oszustki, powiadomiła policję. Złodziejka poszukiwana jest przez tarnobrzeskich policjantów. Ma około 30 lat, ciemne włosy, ciemną karnację twarzy. Oszustka posługiwała się językiem polskim z wyraźnym obcym akcentem.

Osoby, które mogą pomóc policji w ustaleniu tożsamości kobiety, proszone są o kontakt z najbliższym policyjnym patrolem, albo z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu: (15) 851 33 10 lub 997.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: