Zdjęcie: KAS

Dobre wiadomości dla kandydatów do służby w podkarpackiej KAS. Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę etatów.

Jak poinformowała mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik IAS w Rzeszowie, trwa jeden z ostatnich etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu. Ogłoszono go końcem lipca br.

Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 stanowisk, złożono ponad 900 ofert. – Dzięki zwiększeniu do 170 liczby etatów mundurowych, więcej osób, które złożyły podania, ma szansę założyć mundur funkcjonariusza – twierdzi rzecznik Chabowska. 

Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację, trafią do jednostek Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego: w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 135 etatów), Rzeszowie, Jasionce (18 etatów) a także Krośnie, Krościenku i Barwinku (17 etatów).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kandydaci przeszli kolejno testy wiedzy, sprawności fizycznej, test psychologiczny i kompetencyjny. Zakończył się także etap rozmów kwalifikacyjnych. O ostatecznej zdolności do służby kandydatów orzeknie komisja lekarska podległa MSWiA.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama