Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

– Granie kolęd to zupełnie wyjątkowa sprawa – mówi Sebastian Karpiel Bułecka – bo robi się to raz w roku.

Proponujemy Państwu niezapomniany wieczór – świąteczne wydarzenie, które na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięć i wprawi we wspaniały nastrój. Już 15.01.2023r. o godz. 18:00 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Jasionce wspólnie odśpiewamy najpiękniejsze polskie kolędy w zaskakującej odsłonie. 

Dwa różne, przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru. Program koncertu to tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań.
Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem”, ale również posłuchać jak się kolędowało i nadal kolęduje dziś na Podhalu.

– Śpiewanie kolęd sprawia wielką przyjemność. Są to piękne melodie, piękne kompozycje, wzruszające teksty” – zapewnia lider zespołu Zakopower, Sebastian Karpiel Bułecka.

Zakopower Kolędowo bilety na koncert w sprzedaży!

Zakopower Kolędowo | Recital i Poezja śpiewana | bilety na eBilet.pl

Zakopower

Reklama