Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

18-letni motocyklista oraz 23-letnia mieszkanka Rzeszowa i 25-latek z powiatu sanockiego trafili do szpitala w wyniku wypadków, do których doszło w czwartek wieczorem w Nowej Wsi i w Rzeszowie.

Do wypadku w Nowej Wsi (gm. Trzebownisko) doszło ok. godz. 22:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która kierowała dacią duster, jechała w kierunku Jasionki. 

– Skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście, który jechał z przeciwnego kierunku. W wyniku zderzenia, ranny został motocyklista – 18-letni mieszkaniec Stalowej Woli, który trafił do szpitala – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Kierująca dacią była trzeźwa. 

Do drugiego wypadku doszło ok. godz. 22:30 Placu Śreniawitów w Rzeszowie. Jak ustalili dotychczas policjanci, 24-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, kierująca mazdą, jechała od ulicy Lisa-Kuli. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Na Placu Śreniawiatów, skręcając w lewo, prawdopodobnie wjechała na skrzyżowaniu przy czerwonym świetle i zderzyła się z jadącym audi od ul. Dąbrowskiego. Audi kierowała 22-letnia mieszkanka powiatu sanockiego – informuje nadkom. Szeląg. 

W wypadku ranne zostały dwie osoby: 23-letnia pasażerka mazdy (mieszkanka Rzeszowa) i 25-letni pasażer audi (mieszkaniec powiatu sanockiego. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Kierujące były trzeźwe.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama