Dwa wieczorne zdarzenia drogowe w Rzeszowie, ranny rowerzysta

11
Reklama

21-letni mężczyzna trafił do szpitala – to skutek zderzenia rowerzysty z oplem w Rzeszowie na al. Armii Krajowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało w zderzenia ciężarowej scanii z KIA na ul. Warszawskiej.  

 

O zdarzeniach drogowych we wtorkowy wieczór w Rzeszowie zostaliśmy poinformowani przez Czytelników Rzeszów News. Do obu doszło o podobnej godzinie – przed 21:00.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na al. Armii Krajowej w pobliżu skrzyżowania al. Rejtana z al. Sikorskiego.

– 21-letni rowerzysta, jadący drogą dla rowerów, został potrącony przez kierowcę osobowego opla, który jechał od al. Armii Krajowej i skręcał w prawo w kierunku al. Sikorskiego – mówi Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

W wypadku ranny został rowerzysta, którego przewieziono do szpitala. Poszkodowany to mieszkaniec powiatu przeworskiego.

– Obrażenia, jakich doznał rowerzysta, nie zagrażają jego życiu – mówią policjanci. Zarówno 21-latek, jak i 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował oplem, byli trzeźwi. 

W tym samym czasie policja dostała informacje o zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym na ulicy Warszawskiej w pobliżu stacji paliw BP.

– Kierowca ciężarowej scanii podczas zmiany pasa ruchu zderzył się z jadącym w tym kierunku kierowcą KIA Sportage. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja – dodaje Ewelina Wrona. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności obu zdarzeń. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.