Zdjęcie: Pan Patryk / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Ofiar Katynia w Rzeszowie. Do szpitala trafił też 26-latek potrącony przez 19-letnią kierującą oplem. 

O wypadku w okolicach kładki dla pieszych na osiedlu Baranówka poinformował nas pan Patryk, Czytelnik Rzeszów News. Oprócz policjantów, na miejscu były także dwie karetki pogotowia ratunkowego.

Policja o zdarzeniu została poinformowana w piątek tuż przed godz. 19:30. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 27-letni kierujący audi A4, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa 34-letniemu kierującemu peugeotem 407.

– W wyniku zderzenia pojazdów, kierowca peugeota został ranny, przewieziono go do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi – słyszymy od funkcjonariuszy rzeszowskiej drogówki.

Godzinę później, ok. 20:30, doszło do kolejnego wypadku w Rzeszowie, tym razem na ul. Sobieskiego. – 19-letnia kobieta, która kierowała oplem astra, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła pieszego. To 26-letni mężczyzna. Z obrażeniami trafił on do szpitala – dodają policjanci.

19-latce nic się nie stało, była trzeźwa.

Zdjęcie: Pan Patryk / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Pan Patryk / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.