Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie rozszerzyła dostęp dla czytelników do mobilnej wypożyczalni książek Legimi.

Stało się w związku z rosnącym zainteresowaniem użytkowników WiMBP wypożyczaniem książek elektronicznych. W regionie utworzono Konsorcjum Podkarpackie, zapewniające dostęp do bogatej biblioteki książek elektronicznych, zawierającej ok. 60 tys. e-booków i audiobooków.

Dzięki temu, czytelnicy bibliotek publicznych w Rzeszowie, mają darmowy dostęp do nowości i bestsellerów wydawniczych, poszukiwanych przez czytelników powieści sensacyjnych, obyczajowych, kryminalnych, a także fantastyki, biografii, reportaży, bajek i lektur oraz popularnych poradników.

Rozszerzony dostęp do serwisu Legimi dla czytelników, to przede wszystkim ogromna biblioteka e-booków i audiobooków w pakiecie „bez limitu” – bez ograniczeń co do liczby wypożyczanych tytułów książek oraz liczby stron do wirtualnego czytania.

Do korzystania z serwisu Legimi niezbędne są kody dostępu wydawane w bibliotekach. Liczba kodów jest ograniczona, a o odebraniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń czytelników w placówkach WiMBP w Rzeszowie.

Od lutego 2020 r. placówki WiMBP oferują większą, niż do tej pory, liczbę kodów dostępu do serwisu Legimi. Największą ilością kodów dysponują: Wypożyczalnia Główna przy ul. Dąbrowskiego 33 a oraz Filia nr 4 przy ul. Ofiar Katynia 15 i Filia nr 6 przy ul. Podwisłocze 6. 

Pełna lista bibliotek, w których czytelnicy mogą odebrać bezpłatny kod aktywacyjny, jest na stronie www.wimbp.rzeszow.pl. Dodatkową ofertą dla użytkowników rzeszowskiej Biblioteki jest możliwość wypożyczenia czytników e-booków.

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: