Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Nie tylko Wizzair zawiesza od Nowego Roku połączenia z Polski, ale także irlandzka linia lotnicza Ryanair. Redukcja połączeń nie ominie Jasionki. 

Jak nie tak dawno informowaliśmy, Wizzair od stycznia 2022 roku zawiesi 36 połączeń z 10 polskich lotnisk, w tym z Jasionki. Od 9 stycznia do 27 marca z Rzeszowa nie będzie lotów do stolicy Norwegii – Oslo (lotnisko Torp).

Teraz identyczny ruch, choć na większą skalę, przeprowadzi główny konkurent Wizzair – Ryanair. Serwis fly4free.pl podał, że przewoźnik od stycznia zawiesi aż 70 połączeń z polskich lotnisk, ale nie na tak długo jak Wizzair. Ryanair loty zawiesi na 3-4 tygodnie. 

Zawieszenie połączeń irlandzkiej linii lotniczej dotyczy wszystkich lotnisk w Polsce. Z Jasionki zawieszone będą trzy połączenia: do Bristolu (od 7 stycznia do 4 lutego), East Midlands (od 9 stycznia do 4 lutego) i Manchesteru (od 9 stycznia do 2 lutego). 

W tym czasie Ryanair z Jasionki będzie wykonywał tylko połączenia do Dublina i Londynu (lotniska w Luton i Stansted). Od Nowego Roku w rozkładzie lotów Jasionki są jeszcze loty do Eindhoven (Wizzair), Frankfurtu (Lufthansa) i Warszawy (LOT).

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama