Reklama
Już od 11 czerwca br. w Rzeszowie, pod adresem Rynek 9 (Stare Miasto), będzie można skosztować ulubionego piwa Czechów. Będzie to już czwarty lokal pod szyldem „Kozlovna” w Polsce, a pierwszy w stolicy Podkarpacia. Z okazji otwarcia przewidziano promocje i konkursy. 

Všude dobře, v Kozlovně nejlépe – tak mówią Czesi, którzy doceniają niepowtarzalną atmosferę oryginalnych lokali, tworzonych pod szyldem „Kozlovna”. Teraz i mieszkańcy Rzeszowa, będą mogli poczuć się jak w Velkich Popovicach, skąd pochodzi marka Kozel i poznać ważny element tradycji naszych czeskich sąsiadów.

Czeska hospoda w sercu Starego Miasta

Na gastronomicznej mapie Rzeszowa, w samym sercu Starego Miasta pod adresem Rynek 9, powstał lokal „Kozlovna”, który przywodzi na myśl czeską hospodę. W typowej dla czeskiej wioski scenerii, będzie można tam rozkoszować się ulubionym piwem Czechów. To gratka dla miłośników złocistego napoju, ale też dobrego jedzenia oraz tych wszystkich, którzy stęsknili się za spotkaniami z przyjaciółmi w oryginalnych wnętrzach.

Czeskie rytuały

Do dyspozycji gości będą dwa bary i przestronny ogródek oraz patio. W „Kozlovnej” będzie można poznać czeskie piwne rytuały, skosztować Kozla Černego z cynamonem i miodem oraz piwa Řezané, które stanowi zaskakujące połączenie jasnego i ciemnego lagera.

O to, aby każdy kufel Kozla smakował tak samo jak ten w Czechach, zadbają profesjonalni tapsterzy, czyli barmani, którzy w lokalach „Kozlovna” odpowiadają za najwyższą jakość serwowanego piwa. Nie można też zapomnieć o wyjątkowych daniach kuchni czeskiej i polskiej oraz pysznej pizzy, która będzie serwowana gościom lokalu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

11 czerwca br. – liczne atrakcje

W dniu oficjalnego otwarcia na gości będą czekały liczne atrakcje. Ceniony piwoznawca opowie Rzeszowianom o czeskiej kulturze piwnej, sensoryce oraz o tym jak ważny jest idealny serwing piwa.

Marcin Ostrowski, ambasador marki Kozel w Polsce, wraz z Jakubem Šrubařem, tapsterem z Czech, zaprezentują tradycyjne czeskie sposoby serwowania. Poza tym przewidziano  konkursy i zabawy z nagrodami oraz samodzielne nalewanie piwa pod czujnym okiem tapsterów.

Chrzest kranu

Gwoździem programu będzie tradycyjny chrzest kranu. 11 czerwca br. goście lokalu będą mogli też skorzystać z promocji. Przy zakupie tzw. czeskiej deski będzie można otrzymać przekąskę w prezencie od lokalu.

Właściciele lokalu już teraz zapraszają na ten wyjątkowy wieczór, pełen wspólnej zabawy i czeskiego humoru. Do zobaczenia w „Kozlovnej”!

Reklama