Zdjęcie: materiały prasowe

To będzie czwarty w Rzeszowie salon popularnej marki odzieżowej – SiNSAY. Otwarcie w sobotę (1 października) w galerii handlowej Outlet Graffica. 

Salony marki SiNSAY, która należy do znanej polskiej firmy odzieżowej LPP, w Rzeszowie obecnie są w galeriach handlowych: Plaza, Millenium Hall i Galeria Rzeszów. Od najbliższej soboty dojdzie czwarty salon – w Outlet Graffica przy ulicy Lisa Kuli. Ma ok. 800 m kw. 

Marka SiNSAY na polskim rynku odzieżowym jest obecna od 2013 roku, uznawana jest za „młodszą siostrę” Reserved. W SiNSAY sprzedawane są głównie ubrania dla młodych kobiet oraz nastolatek. SiNSAY to też dział z akcesoriami dla domu oraz sekcją kosmetyków. 

Jak zapowiadają przedstawiciele marki, w nowym rzeszowskim salonie ceny nowych dżinsów zaczynać się będą od 39,99 zł, męskich t-shirtów od 12,99 zł, w tej cenie zaczynać się będą także body, podobnie jak świeczki zapachowe. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Na klientów czekać będzie wiele atrakcji, modowych inspiracji i rabatów! No a przede wszystkim szeroki asortyment dla całej rodziny, w niskich cenach – zapowiada Magdalena Szcześniak-Ambroziak z działu marketingu marki SiNSAY.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama