W ciepłej atmosferze i w kameralnym gronie spotkali się siatkarze, sztab szkoleniowy i pracownicy Asseco Resovii na przedświątecznym spotkaniu opłatkowym.

Spotkanie odbyło się w hotelu ICam Rzeszów. Oprócz zawodników w Wigilii wzięli udział m.in. Adam Góral, prezes Asseco Poland, główny sponsor rzeszowskich siatkarzy, Bogdan Romaniuk, członek zarządu województwa podkarpackiego i Stanisław Sienko, wiceprezydent Rzeszowa, oraz przedstawiciele sponsorów Asseco Resovii.

W trakcie Wigilii Adam Góral mówił: – Ta druga cześć roku pokazuje, że dysponujemy potencjałem, którym nie dysponowaliśmy do tej pory.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Prezes Góral mówił, że 20 lat temu nie marzył, że jego firma będzie dziś w Europie na sześciu miejscu wśród producentów oprogramowania. – Przewaga firm niemieckich i francuskich była tak ogromna. Konkurencja w informatyce jest jeszcze większa niż w siatkówce. Zajęliśmy tę pozycję, bo umiemy się cieszyć. Asseco radzi sobie, bo nie boi się swoich błędów. Tylko ci co myślą, że nie są doskonali, mają szanse – mówił prezes Asseco Poland.

httpv://www.youtube.com/watch?v=O7hT9_YSoY4

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama