Firma deweloperska Wikana rozbuduje osiedle Panaroma w Rzeszowie. Powstanie 15 kolejnych mieszkań.Wikana podpisała umowę z rzeszowską firmą FEBA, która będzie generalnym wykonawcą inwestycji. Lubelski deweloper ma już zapewnione finansowanie projektu. W tym etapie inwestycji powstanie 15 mieszkań. Zgodnie z planem inwestycja ma zostać oddana do użytku do końca października 2014 r. Do istniejącego trzeciego budynku dobudowana zostanie kolejna klatka schodowa.

– Widzimy ożywienie na rynku deweloperskim. Dojrzeliśmy do kolejnych inwestycji. W listopadzie poinformowaliśmy o rozbudowie osiedla Marina w Lublinie, teraz rozbudujemy rzeszowskie osiedle. Najpopularniejsze mieszkania na tamtejszym rynku, to 3-pokojowe lokale o powierzchni od 56 do 60 m kw. Osiedle jest usytuowane na wzgórzu z widokiem na Rzeszów, dlatego inwestycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Idziemy więc za ciosem – mówi Krzysztof Szaliłow, wiceprezes Wikany.

Na osiedlu docelowo mają powstać cztery budynki wielorodzinne. Pierwszy 5-kondygnacyjny został oddany do użytkowania w grudniu 2009 roku. W drugim etapie powstał budynek z 22 mieszkaniami, w trzecim wybudowano 35 mieszkań. Na kondygnacji podziemnej jest garaż wielostanowiskowy z 14 miejscami postojowymi.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Łącznie do tej pory w ramach osiedla Panorama Wikana sprzedała mieszkania i lokale o powierzchni 5833 m kw. Osiedle zlokalizowane jest między ulicami Panoramiczną i Widokową – 2 km od centrum miasta.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama