Reklama

Masz w domu stary taboret, krzesło lub fotel?  Przywieź go koniecznie na warsztaty w Rzeszowie i nadaj starym meblom nową barwę, kształt – drugie życie!

Warsztaty „Wióry lecą” odbędą się w Rzeszowie po raz drugi, tym razem z tapicerki i renowacji mebli. Ich inicjatorką jest Marzena Wnuk.

– Tapicerka nie jest trudnym zajęciem. Wymaga cierpliwości, ale podstawowe techniki umożliwiają tapicerowanie prostego siedziska w parę godzin. Mamy nadzieję skończyć te, które uczestnicy przyniosą ze sobą podczas trwania warsztatów, o ile nie będą wymagały szycia – zachęca Marzena Wnuk.

– Znalazłam ciekawy taboret na rzeszowskim Targu Staroci. Po renowacji z pewność będzie służył mi przez wiele lat – dodaje inicjatorka i zachęca do wynajdywania starych mebli. – Przeszukajcie swój strych, piwnice u babci. Jestem pewna, że znajdziecie mnóstwo fantastycznych, choć zaniedbanych rzeczy.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Warsztaty odbędą się w dniach 30-31 sierpnia (sobota, niedziela) od godz. 10:00 do 15:00 w rzeszowskim pubie Hola Lola Cafe przy ul. Mickiewicza 3.

Na warsztaty można się zapisywać za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty są płatne. Jeden dzień kosztuje 90 zł dwa ni 160 zł. Płatność gotówką na miejscu lub przelewem.  Dane do przelewu: Wióry lecą Katarzyna Sawko, mbank: 76 1140 2004 0000 3902 7519 9679. W tytule przelewu należy wpisać swoje nazwisko i nazwę warsztatów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama