Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Do 8 czerwca można przesyłać zdjęcia w trzeciej edycji konkursu „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku”. Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne na Podkarpaciu w wiosennym wydaniu i wygraj atrakcyjne nagrody. 

Konkurs „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku” organizuje Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna w Rzeszowie. Zimową edycję konkursu wygrał Tomasz Okoniewski za zdjęcie „Polańczyk”. Teraz przyszła pora wiosenną odsłonę. 

– Celem akcji jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w kwitnącym, wiosennym wydaniu – poinformowała Krystyna Dobrzańska z PROT. 

Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę zarówno walor turystyczny, jak i artystyczny. Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych: amatorów i profesjonalistów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 czerwca br. pod adresem: konkurs@podkarpackie.travel,  lub pod adresem tradycyjnym biura PROT, 35-068 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 2. Szczegółowy regulamin oraz Karta Zgłoszenia są dostępne na www.podkarpackie.travel.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:

– kamera GoPro (I miejsce),

– weekendowy pobyt w hotelu Maraton – Ośrodek Aktywnego Wypoczynku,

– degustacja w Dworze Kombornia,

– wycieczka z Biurem „Bieszczader”,

– Day Spa w Hotelu Arłamów,

– obiad w „Tabernie pod Sosnami”,

– wydawnictwa, kosmetyki, upominki oraz gry „Miasto skarbów”.

Podstawowe wymogi dotyczące zdjęć (szczegóły w regulaminie):

– format JPG,

– rozmiar od 1 do 10 MB,

– maksymalnie 4 zdjęć.

W sprawie konkursu można się też kontaktować z Krystyną Dobrzańską:  k.dobrzanska@podkarpackie.travel, tel. 17 852 00 09.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama