Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

Chcesz, by twoje dziecko dostało prezent od Świętego Mikołaja? Brodaty będzie je wręczał 5 grudnia na Rynku w Rzeszowie. 

Wizyta Świętego Mikołaja na rzeszowskim Rynku jest jedną z atrakcji Świątecznego Miasteczka, które zostanie uruchomione 4 grudnia i będzie działało do 23 grudnia. Święty Mikołaj odwiedzi Rzeszów 5 grudnia (niedziela) o godz. 14:00.

– Powitamy go na kolorowej Mikołajkowej Paradzie, która zacznie się przy fontannie multimedialnej i przejdzie ulicami 3 Maja oraz Kościuszki na Rynek. Tam brodaty i jego pomocnicy będą rozdawać dzieciom prezenty – zapowiada Estrada Rzeszowska.

Każdy chętny maluch będzie mógł spotkać się ze Świętym Mikołajem, usiąść mu na kolanach i na ucho opowiedzieć o wszystkich swoich najskrytszych marzeniach.

Rodzic, który chce, aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od Świętego Mikołaja, może przesłać zgłoszenie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, a w treści zawrzeć imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia, do godziny 9:00. Prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane, będzie można zostawić w Podziemnej Trasie Turystycznej 5 grudnia, w godzinach 9:00-12:00.

– Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu – instruuje Estrada Rzeszowska. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama