Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Rodzice, którzy chcą, by ich dzieci 7 grudnia na Rynku w Rzeszowie zostały obdarowane prezentami z rąk Świętego Mikołaja, do 6 grudnia mogą przesyłać zgłoszenia. 

Święty Mikołaj w Rzeszowie zostanie przywitany przy fontannie multimedialnej, skąd kolorową Mikołajkową Paradą, z elfami i bajkowymi postaciami ruszą przez ulicę 3 Maja i Kościuszki na Rynek. Tam, 7 grudnia, od godz. 15:00 do 17:00, Mikołaj będzie rozdawał dzieciom prezenty. 

– Będą też zabawy i animacje z pomocnikami Świętego Mikołaja i postaciami z bajek na płycie Rynku – zapowiada Estrada Rzeszowska. 

Każdy rodzic, który chce, aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od Świętego Mikołaja, może przesłać zgłoszenie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, a treść powinna zawierać imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 grudnia. Prezenty będzie można zostawić w Podziemnej Trasie Turystycznej 7 grudnia, w godzinach 9.00-12.00. – Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu – dodaje Estrada Rzeszowska. 

Mikołaja będzie można również odwiedzać przez cały czas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego w domku Świętego Mikołaja. Jarmark na Rynku będzie trwał od 7 do 20 grudnia

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: