Reklama

Wkrótce otwarcie najlepszego sklep dla zwierząt!* Maxi Zoo pojawi się w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów przy ul. Rejtana 65 w Rzeszowie!

Życie bez zwierząt byłoby nudne. Nikt z właścicieli czworonoga nie wyobraża sobie dnia bez swojego pupila szczęśliwie merdającego ogonem o poranku lub wieczoru bez usypiającego mruczenia kota. Jednak przyjaźń ze zwierzakiem to również ogromna odpowiedzialność i obietnica troski o pupila. Zgodnie z tą filozofią działają sklepy Maxi Zoo, łącząc w swojej przestrzeni świat zwierząt i ludzi.

– W Maxi Zoo kochamy zwierzęta ze wzajemnością. I dokładamy wszelkich starań, by pomóc właścicielom jak najlepiej zadbać o ich pupili. W każdym z naszych sklepów – mówi Bartłomiej Łętocha, dyrektor sprzedaży w Maxi Zoo.

Pierwszy sklep Maxi Zoo w Rzeszowie pojawi się w CH Plaza Rzeszów. Wielkie otwarcie odbędzie się w dniach 23-27 października br. Na wszystkich Klientów czeka promocja -20% na cały asortyment! Będą również do odebrania karty promocyjne Maxi Klubu, które umożliwią zbieranie pieczątek. Każde wydane 30 zł to jedna pieczątka. Po zebraniu 10 pieczątek Klient otrzyma zniżkę w wysokości 15 zł przy następnych zakupach!

Z miłości do zwierząt

W Maxi Zoo najważniejsze jest dla nas poprawienie komfortu życia zwierząt oraz ułatwienie ich właścicielom codziennej opieki nad swoimi pupilami. Sklepy działają zgodnie z filozofią „z miłości do zwierząt”, dlatego, by nie narażać ich na stres i dyskomfort, nawet pomimo dysponowania dużymi powierzchniami, Maxi Zoo nie decyduje się na sprzedaż w swoich sklepach żywych zwierząt. Zamiast tego organizuje akcje charytatywne, pomagając zwierzętom w okolicy oraz wspiera akcje ogólnopolskie, np. pomoc psim ratownikom pracującym w GOPR.

Kochane przez zwierzęta i ich właścicieli

W sklepach Maxi Zoo zwierzęta są mile widziane! Zawsze czekają na nie darmowe smakołyki oraz świeża woda. A na ich właścicieli porady od specjalistów oraz promocyjne ceny. W Maxi Zoo oferujemy ponad 6000 produktów dedykowanych różnym gatunkom zwierząt. Klienci znajdą m.in. aż trzynaście marek własnych we wszystkich kategoriach cenowych. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego pupila. Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli fachowych porad odnośnie diety czy pielęgnacji każdego zwierzaka, a także pomoże np. w zaniesieniu ciężkich zakupów do samochodu.

Przyjdź już 23 października razem ze swoim pupilem na otwarcie Maxi Zoo w CH Plaza Rzeszów i sprawdź, dlaczego nasze sklepy są „kochane przez zwierzęta”! Dodatkowe informacje TUTAJ.

*Zwycięzca w konkursie TOP FOR DOG 2018 w kategorii najlepszy sklep stacjonarny.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: