Reklama

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do przyczepy kempingowej w Rzeszowie. Sprawca został zatrzymany, gdy spał… w damskiej sukience.

W sobotę w nocy policjanci z komisariatu na Nowym Mieście interweniowali na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ulicy Ciepłowniczej. Właściciel przyczepy kempingowej powiadomił policję, że ktoś się do niej włamał. Policjanci ustalili, że w środku przyczepy śpi nietrzeźwy 35-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna był ubrany w… damską sukienkę.

35-latek został zatrzymany. Badanie wykazało w jego organizmie niemal 2 promile alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Południe. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary więzienia za oszustwo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, rzeszowianin od czterech dni  ukrywał się w przyczepie. Funkcjonariusze  wyjaśniają teraz okoliczności włamania i kradzieży przedmiotów z przyczepy. Za włamanie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna zostanie przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary.

redkacja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.