Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Fani włoskiej i zabytkowej motoryzacji mogą się cieszyć. 13 kwietnia w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się zlot „Włoska Wiosna 2019”. 

To już kolejna edycja tej motoryzacyjnej imprezy organizowanej przez grupę Podkarpaccy Alfaholicy. W kwietniu ub. roku w zlocie, który się odbył na terenie giełdy samochodowej przy ul. Spichlerzowej, wzięło udział prawie 800 samochodów włoskiej marki

W tym roku „Włoska Wiosna” odbędzie się 13 kwietnia w Jasionce koło Rzeszowa na terenie kompleksu dworsko-pałacowego Ostoya. Zlot rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do 18:00. Wjazd na „Włoską Wiosnę 2019” będzie płatny – 35 zł.  W cenie wjazdu jest pakiet grillowy. Osoby zwiedzające mają darmowy wstęp. 

– Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu marki Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Abarth, Autobianchi, Aprilia, Ducati, Piaggio i innych włoskich marek to gorąco zapraszamy na naszą imprezę. Mile widziani są zarówno zrzeszeni w klubach i grupach jak i niezrzeszeni – zachęcają Podkarpaccy Alfaholicy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podczas zlotu odbędą się konkursy z nagrodami. Zlot ma charakter zamknięty, co oznacza, że na plac mogą wjeżdżać tylko samochody grupy aut włoskich, zabytkowych, bądź samochody organizatorów, sponsorów i służb ratowniczych (tzw. pojazdy upoważnione).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama