Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Przemyślu
Reklama

Komenda Miejska Policji w Przemyślu poszukuje 71-letniej obywatelki Ukrainy, Tetiany Kolachenko. Kobieta zaginęła w trakcie przekraczania granicy polsko-ukraińskiej. 

Jak poinformowała przemyska policja, Tetiana Kolachenko (urodzona 12 listopada 1951 roku w miejscowości Drużkovka, zamieszkała Jakolyvka 62, obwód doniecki) 28 lutego o godz. 3:45 w nocy przekroczyła granicę w Medyce i udała się w nieznanym kierunku

Do tej pory kobieta nie nawiązała kontaktu z mężem, który obecnie przebywa w punkcie recepcyjnym Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu. – Kobieta nie posiadała dokumentu, ani telefonu – informuje policja.

Tetiana Kolachenko ma 158 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy dłuższe, siwe, czesane w kok, oczy niebieskie, uszy średnie przylegające, nos średni, prosty i braki uzębienia. Kobieta miała na sobie ciemną kurtkę do kolan, czarne spodnie i jasną chustkę. 

Każdy, kto wie gdzie może przebywać kobieta lub pomóc w jej odnalezieniu, proszony jest o o kontakt z przemyską komendą, tel.: 47 823 33 25, 47 823 33 10 lub alarmowy – 112. – Pomóżmy, by rozdzielona przez wojnę rodzina mogła się odnaleźć – apeluje policja.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama