Reklama

Do or Die Wrestling (DDW), pierwsza polska federacja pro wrestlingu, powraca do rzeszowskiego klubu Pod Palmą (17 sierpnia). O godz. 18:00 na historyczny wieczór wypełniony wrestlingowymi emocjami zakończony ukoronowaniem nowego mistrza DDW International.

[Not a valid template]

 

Pełna karta All or Nothing II została już ogłoszona. Odbędą się cztery mecze ćwierćfinałowe w turnieju o wakujący pas mistrzowski DDW International. W pierwszym meczu zmierzą się mierzący 208 cm i ważący 143 kg Polish Giant oraz prawdziwa góra mięśni z Węgier, Eddie Rage.

Mateusz „Typowy” Kowalski stanie naprzeciw pół-Polaka, pół-Węgra, Rona Corvusa, były mistrz wagi ciężkiej HCW Renegade podejmie polską gwiazdę rocka Roberta Stara, a w ostatnim meczu ćwierćfinałowym spotkają się dwaj najbardziej doświadczeni polscy zawodnicy – Klarys i Kamil Aleksander.

Piękne panie z DDW też się zaprezentują. Drużyna złożona z Kasandry i Bianki zmierzy się z Audrey Bride i Mirą w kobiecej walce drużynowej.

Nie zabraknie i bardziej brutalnej walki w meczu hardkorowym (walka bez zasad, możliwość używania dowolnych broni), w którym zobaczymy byłego mistrza hardkoru Dovera oraz najnowszego wyznawcę i ucznia Pięknego Kawalera, Luxusa. Sam Piękny Kawaler zmierzy się z właścicielem DDW, Donem Roidem, w ramach specjalnego wyzwania.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dodatkowo będzie można zobaczyć specjalny występ Akademii Sztuki Capoeira Unicar Rzeszów, która zaprezentuje efektowny pokaz łączący sztuki walki, muzykę i taniec.

Organizatorzy zapraszają też do obejrzenia, jak radzą sobie adepci Szkoły Wrestlingu DDW podczas Pokazu Adeptów, który odbędzie się dzień przed galą All or Nothing II (16 sierpnia) o godzinie 16:00. Gala odbędzie się obok klubu Pod Palmą na boisku do koszykówki i będzie darmowa.

Bilety są dostępne online na stronie www.ddwwrestling.pl. Można je także kupić wcześniej w Pod Palmą, lub też na miejscu, przed samą galą. Ceny biletów – 10 zł (ulgowy), 20 zł (normalny), 30 zł (pierwszy rząd). Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo z płacącym opiekunem.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama