Zdjęcie: materiały WSPiA
Reklama

Semestr zimowy roku akademickiego 2021/2022 we WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej zostanie dokończony w trybie zdalnym – tak zdecydował rektor uczelni prof. Jerzy Posłuszny. 

Jak poinformował w środę (12 stycznia) Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA, taka decyzja jest spowodowana „utrzymującą się niepewną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną oraz troską o życie i zdrowie studentów i wykładowców WSPiA”. 

Najnowsza decyzja oznacza, że wszystkie wykłady, konwersatoria, ćwiczenia i warsztaty na studiach stacjonarnych zaplanowane do 28 stycznia zostaną zorganizowane na platformie MS Teams. W formie zdalnej będą także seminaria dyplomowe oraz dyżury wykładowców. 

Decyzja o zmianie formy prowadzenia zajęć dotyczy także wszystkich weekendów zjazdowych zaplanowanych w styczniu (15-16, 22-23, 29-30) i lutym (5-6 i 12-13).

Zgodnie z wcześniejszymi decyzjami i zarządzeniem prof. Jerzego Posłusznego, zimowa sesja egzaminacyjna zorganizowana zostanie w formie zdalnej. Studenci WSPiA będą zaliczać przedmioty testami on-line oraz w formie wybranej przez prowadzącego. 

– Decyzja o dokończeniu zajęć w formie zdalnej dotyczy tylko semestru zimowego roku akademickiego 2021/2022. Informacje co do formy prowadzenia zajęć w kolejnym semestrze zostaną podjęte w lutym 2022 r. – zapowiedział Przemysław Pawlak. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama