Czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie 31-latka zatrzymali tarnobrzescy policjanci. Napastnicy wtargnęli do mieszkania przyjaciółki poszkodowanego. Tam go bili i kopali po całym ciele.  

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Kościuszki w Tarnobrzegu. Nieproszeni goście najpierw wyważyli drzwi od mieszkania, potem pobili 31-latka, który był u swojej przyjaciółki. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu, napastnicy zadawali mu ciosy po twarzy, bili rękami i kopali.

Policjanci zatrzymali sprawców w chwili, gdy próbowali wybiec z klatki schodowej bloku. Przy jednym z napastników znaleźli kominiarkę. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. To mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 20,25,29 i 32 lat. Byli pijani, badanie alkomatem wykazało u 25-latka 3,24 promila alkoholu w organizmie. U pozostałych od 0,79  do 1,85 promila alkoholu w organizmie.

Cała czwórka usłyszała zarzuty pobicia oraz naruszenia miru domowego. Mężczyźni przyznali się do przestępstwa. Wobec nich zastosowano policyjne dozory, mają zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym w każdej formie. Sprawcy mają także zakaz opuszczania kraju. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policja nie podaje, co było powodem pobicia 31-latka.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama