Reklama

W najbliższy wtorek (4 lutego) w hotelu Grand w Rzeszowie odbędzie się bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie. Specjaliści w prosty i ciekawy sposób, na licznych przykładach, wyjaśnią podstawy analizy fundamentalnej i technicznej.

Giełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć. Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Najlepsza okazja do pogłębienia wiedzy na temat giełdy nadarzy się już niebawem.

Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie w najbliższy wtorek (4 lutego) odbędzie się w Rzeszowie o godz. 17.30 hotelu Grand w sali Fidel Lounge przy ul. Dymnickiego 1 A.

Szkolenie organizowane jest przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska w ramach działań edukacyjnych programu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”.

Na warsztaty z ekspertami z domów maklerskich zapraszani są wszyscy chętni, posiadający podstawową wiedzę z zakresu ekonomii. Specjaliści giełdowi prowadzący spotkania „Inwestuj świadomie” pokażą, czym kierować się inwestując na giełdzie. W prosty i ciekawy sposób, na licznych przykładach wyjaśnią podstawy analizy fundamentalnej i technicznej. Uczestnicy dowiedzą się też, dlaczego warto mieć strategię, oraz dlaczego emocje nie są dobrym doradcą. Każdy ze słuchaczy otrzyma przydatne materiały edukacyjne oraz będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Zapisy na bezpłatne spotkanie na stronie AkcjonariatObywatelski.pl lub w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych pod numerem telefonu: (71) 332 95 65.

„Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj Świadomie” to program edukacyjny skierowany do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie. Projekt realizowany jest od trzech lat przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z instytucjami rynku kapitałowego, domami maklerskimi i spółkami giełdowymi.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: