Zdjęcie: Pixabay

Chcesz założyć firmę lub już ją prowadzisz? Potrzebujesz pieniędzy na biznes? Weź udział w szkoleniach Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. 

Trzydniowe szkolenia organizuje Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Rzeszowie (ul. Naruszewicza 11), w trzech terminach: 21, 22 i 25 września, 23-25 października i 21-23 listopada.

Szkolenia dotyczyć będą założenia firmy, jej prowadzenia, zdobycia pieniędzy na rozpoczęcie własnego biznesu, formy opodatkowania, promowania swoich produktów i usług, zwiększenia efektywności działań w social mediach, lepszej widoczności w Google.

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na bezpłatnych szkoleniach „BizneStart – ABC Przedsiębiorczości”. Poprowadzą je eksperci z przedsiębiorczości, ZUS, Urzędu Skarbowego, z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich i trener marketingu z firmy Koala.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do udziału w szkoleniach można zgłaszać się mailowo i telefonicznie: rszylar@wup-rzeszow.pl, 17 85 09 275. W szkoleniach mogą uczestniczyć także obywatele Ukrainy – w tym przypadka niezbędna jest komunikatywna znajomość języka polskiego.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama