Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje pierwszy w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się 2 lutego.

Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu, ze stawką godzinową minimum 7-8 funtów. Od kandydatów oczekuje się komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

– Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc przy zakładaniu konta bankowego, uzyskania ubezpieczenia czy zakwaterowania – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Oferta jest skierowana do chętnych w każdym wieku i dotyczy pracy w miejscowościach w środkowej Anglii.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane ofertą pracą mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres poczty elektronicznej doradcy EURES, Wojciecha Wosia: wwos@wup-rzeszow.pl

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (17) 850 92 23 lub podczas spotkania, które odbędzie się 2 lutego (czwartek) o godzinie 10:00 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie przy ul. Langiewicza 15.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: