Zdjęcie: Pixabay

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje nabór do pracy na Słowacji. Spotkania z kandydatami odbędą się w piątek 24 lutego w Rzeszowie i Przemyślu. Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik montażu.

Słowacki pracodawca oferuje zainteresowanym umowę o pracę na 6 miesięcy (w tym 3 miesiące na okres próbny) z możliwością przedłużenia, w miejscowości Kočovce na Słowacji. Miesięczne wynagrodzenie wynosi od 500 euro brutto oraz premie.

Poszukiwani są pracownicy montażu w branży motoryzacyjnej. Do ich obowiązków będzie należało wykonywanie m.in. prostych czynności montażowych: przygotowywanie części i komponentów, kontrola ich poprawności oraz jakości, montaż, obsługa urządzeń, maszyn i narzędzi, wspomaganie produkcji (ewidencja danych, logistyka, kontrola jakości, montaż i konserwacja).

Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie i zapewnia częściowe wyżywienie. Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne oraz znajomość języka czeskiego lub słowackiego.

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne  (w języku polskim, słowackim lub czeskim) na adres poczty elektronicznej doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu: (17) 850 92 23 lub podczas spotkań, które odbędą się w piątek 24 lutego: o godz. 8:30 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP przy ul. Langiewicza 15 w Rzeszowie, oraz 12:00 w Oddziale Zamiejscowym WUP Rzeszów w Przemyślu przy ul. Kościuszki 2. 

Pracodawca zastrzega sobie możliwość odwołania spotkań i możliwość skontaktowania się
z osobami, które złożyły/nadesłały dokumenty aplikacyjne do doradcy EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej. Usługi rekrutacyjne są bezpłatne.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama