Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec na stanowiskach: hydraulik, elektroinstalator i elektromonter.

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy na wniosek zagranicznego pracodawcy w ramach usług EURES, mogą prowadzić proces rekrutacyjny.

– Do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników budowlanych z zakresu montażu instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych – wyjaśnia Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Agencja oferuje pracę na stanowiskach hydraulik, elektroinstalator i elektromonter. Od kandydatów firma oczekuje doświadczenia zawodowego oraz znajomości języka niemieckiego.

– Dla osób spełniających wymagania w zakresie kwalifikacji i doświadczenia, a nie znających języka niemieckiego, pracodawca zobowiązał się zorganizować bezpłatny kurs językowy na terenie Podkarpacia – mówi dyrektor Czop.

Pracodawca przewiduje zatrudnienie na pełen etat, w systemie zmianowym, około 50 osób. Wynagrodzenie godzinowe to około 10 euro na godzinę.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane ofertą pracy mogą przesyłać swoje CV na adres poczty elektronicznej doradcy EURES Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można również uzyskać pod nr telefonu 17 850 92 23 lub na stronie internetowej EURES www.eures.praca.gov.pl

Kandydatów spełniających wymagania pracodawcy WUP zaprasza na spotkanie w dniu 22 stycznia 2015 roku (czwartek), o godz. 9:00 w sali konferencyjnej urzędu w Rzeszowie przy ulicy Zygmuntowskiej 9a.

Szczegóły oferty firmy Piening GmbH dostępne są TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: