Zdj ecie: Materiały Szklanych Tarasów

Nie masz planów na najbliższy piątek? Szklane-tarasy.pl pomogą Ci zagospodarować swój czas! 

7 kwietnia o godzinie 19:30 zapraszamy na www.rzeszownazywo.pl – oglądaj razem z nami drugi odcinek programu Rozdajemy marzenia – wygraj mieszkanie, w którym drużyny z Podkarpacia walczą o dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji IV etap Strażacka ufundowane przez Szklane-tarasy.pl.

Nagranie drugiego odcinka miało miejsce na terenie fabryki pustaków Leier Polska S.A., niedaleko Tarnowa. W trzech konkurencjach 10 rodzin musiało wykazać się swoimi zdolnościami budowlanymi oraz pokazać fizyczną wytrwałość. Zamiennie prowadzący, kabareciarz Mariusz Kałamaga oraz wspaniała Małgorzata Pruchnik-Chołka okazywali mocne wsparcie dla wszystkich uczestników.

Tym razem finałowa dziesiątka walczyła o zdobycie pierwszego Złotego klucza zapewniającego „awans” do kolejnego etapu. Pozostałych 9 rodzin może zdobywać głosy z Waszą pomocą! Szanowni widzowie przypominamy, że głosowanie startuje 7 kwietnia i potrwa do 14 kwietnia. Tym razem głosy można oddawać na dwa sposoby: wysyłając sms o treści RODZINA. # (gdzie # – numer rodziny) na numer 72480 oraz głosując na uczestników za pomocą sieci społecznościowej Facebook na Fanpage ’u Szklane Tarasy lajkując zdjęcie wybranej rodziny. 

Nie przegapcie okazji na to, aby poznać naszych uczestników osobiście! Już w  ten piątek od godz. 16 rodziny z konkursu Rozdajemy Marzenia – Wygraj mieszkanie wspólnie z firmą Szklane Tarasy oraz ruchem miejskim Rzeszów Smart City będą rozdawać ZA DARMO sadzonki rośliny Pęcherznica kalinolistna 'Little Devil’. Kolejne wydarzenia w ramach akcji #SadzimyZielonyRzeszow odbędzie się obok nowej inwestycji Szklanych Tarasów – ZIG ZAK House przy ulicy Kwiatkowskiego 38 (niedaleko miejskiego kąpieliska – Żwirownia).

Organizatorem konkursu Rozdajemy marzenia – wygraj mieszkanie jest znany deweloper Szklane Tarasy z Rzeszowa. Szklane-tarasy.pl  to firma przeżywająca swój dynamiczny rozwój dzięki takim projektom jak ST TOWER czy ZIG ZAK HOUSE. Inwestycje stworzone zostały z pasji do architektury, przez co wpisały się na mapę miasta Rzeszowa jako projekty innowacyjne i wzbudzające ciekawość obserwatora.

Więcej szczegółów na www.wygraj-mieszkanie.pl lub na Facebooku organizatora szklane-tarasy.pl

Dział marketingu Szklane Tarasy

Iryna Golovan

731 009 503

szklanetarasy.marketing@gmail.com

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama