Zdjęcie: ITAKA
Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach poszukuje 18-letniego Konrada Stachowicza. Młody mężczyzna we wrześniu wyjechał do Holandii. W grudniu słuch o nim zaginął.

Konrad Stachowicz (mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie) we wrześniu br. wyjechał do pracy w Holandii. Docelowo miał dotrzeć do Rotterdamu. Po raz ostatni był widziany 16 grudnia na dworcu w miejscowości Veenendaal-De Klomp w prowincji Geldria. Od tamtej pory 18-latek nie nawiązał żadnego kontaktu rodziną i przyjaciółmi.

Policja o zaginięciu Konrada Stachowicza została poinformowana 20 grudnia. Młody mężczyzna jest poszukiwany zarówno przez polską, jak i holenderską policję. 

Informacje o zaginięciu Konrada opublikowało Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA. Konrad ma 185 cm wzrostu, włosy krótkie, jasny blond, oczy niebieskie
ma szczupłą budowę ciała, po lewej stronie twarzy ma pieprzyk.

Konrad Stachowicz był ubrany w szarą kurtkę zimową z kapturem firmy CROPP. Posiada dwa telefony, żaden nie jest jednak aktywny. Pojawiają się informacje, że 18-latek mógł być widziany w Rzeszowie – w czwartek, 26 grudnia, w okolicach dworca PKP. 

– Sprawdzamy każdą informację. W tej sprawie współpracujemy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji oraz Wydziałem Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie – mówi sierż. sztab. Wojciech Tobiasz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

To właśnie ropczycka policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały lub wiedzą, co się dzieje z Konradem Stachowiczem, tel. 17 221 03 10 lub alarmowy – 112. Można też dzwonić na numer ITAKI: 22 654 70 70 lub pisząc na adres e-mail: itaka@zaginieni.pl. Policja prowadzi także działania operacyjne, a o ich szczegółach na razie nie informuje. 

AKTUALIZACJA: W piątek, 27 grudnia, Konrad został odnaleziony. Więcej TUTAJ.

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: