Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w wyniku wypadku BMW na autostradzie A4 na węźle Rzeszów Wschód. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 22:00 na odcinku A4 węzeł Łańcut – węzeł Rzeszów Wschód na wysokości Terliczki.

– 22-letni mieszkaniec Jarosławia, który kierował BMW, jadąc autostradą w kierunku Krakowa, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierę ochronną. W wyniku zdarzenia, kierowca i dwójka pasażerów – 20-letnia kobieta i 21-letni mężczyzna – z obrażeniami ciała trafili do szpitala przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Od kierowcy BMW pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Wszystkie osoby jadące samochodem to mieszkańcy Jarosławia. Po wypadku przez kilka godzin ruch na autostradzie w kierunku Krakowa był zablokowany. Utrudnienia trwały do godz. 2:00  w nocy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Jechałem za nim jakieś 10 km. Cały czas jechał lewym pasem i dziwnie nim majtało. Dojechałem ma miejsce jako drugi i to co zobaczyłem co ten gowniara wyprawia i mówi zapamiętam na długo. Zamiast pomagać i martwić się o kolegę który siedząc z tyłu został wyrzucony przez tylną szybę i leżał jakieś 20 m od samochodu to ten gówniarz martwił się że tyle pieniędzy dał za samochód, który i tak Najprawdopodobniej w szoku rozwalał. Powiem krótko 21-letni gówniarz ,autostrada i BMW reszty chyba nie trzeba dopowiadać.

Comments are closed.