Reklama

Ropczyccy policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Łączkach Kucharskich . W wyniku zderzenia dwóch samochodów do szpitala trafiło trzy osoby. Ruch na drodze wojewódzkiej relacji Wielopole Skrzyńskie – Ropczyce jest zablokowany w obu kierunkach. Policja kieruje na objazdy.

Do zdarzenia doszło po godz. 9. na drodze wojewódzkiej nr 986 relacji Wielopole Skrzyńskie – Ropczyce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na łuku drogi doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych – fiata pandy i fiata uno.

W wyniku zderzenia do szpitala trafili kierujący fiatem pandą, 55-letni mieszkaniec gminy Ropczyce i 58-letnia mieszkanka gminy Wielopole Skrzyńskie, która kierowała fiatem uno oraz pasażerka tego samochodu.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczają ślady oraz wykonują oględziny miejsca zdarzenia.

Ruch pojazdów na tym odcinku drogi jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy. Kierowcy jadący w stronę Wielopola Skrzyńskiego kierowani są na objazd przez Nawsie, kierowcy jadący w stroną Ropczyc muszą kierować się na Okonin. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: