Zdjęcie: Kacper / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Kolizja i wypadek na autostradzie A4 w okolicach Czarnej Sędziszowskiej na odcinku węzeł Rzeszów Zachód – węzeł Sędziszów Małopolski. Jedna osoba została ranna. 

Do obu zdarzeń doszło w poniedziałek rano. Do kolizji tuż po godz. 6:00 na wysokości miejscowości Borek Wielki. – Obywatel Ukrainy, który kierował volkswagenem, jadąc w kierunku Krakowa, najechał na tył naczepy TIR-a. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi. Kierowca VW został ukarany mandatem – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Godzinę później praktycznie w tym samym miejscu doszło do kolejnego zdarzenia, tym razem wypadku. 

– 22-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował audi, nie dostosował prędkości do sytuacji na drodze, gdy w tym czasie inni kierowcy zwalniali. 22-latek zaczął hamować, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadącą wolniej hondę, którą kierował 41-letni mężczyzna zameldowany w Gdańsku. W wypadku ranna została pasażerka hondy. Przewieziono ją do szpitala w Sędziszowie Młp. – dodaje Adam Szeląg. 

Obaj kierowcy jechali lewym pasem w kierunku Krakowa. Przez chwilę pas ten był zablokowany. Utrudnienia zakończyły się po godz. 11:00. 

Zdjęcie: Kacper / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

Comments are closed.