Wypadek przy Moście Mazowieckiego w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

0
Reklama

O zdarzeniu, do którego doszło w środę tuż przed godz. 8:00, informują nas Czytelnicy Rzeszów News. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

 

„Najpierw była kolizja peugeota ze śmieciarką, a po 15 minutach po drugiej stronie drogi wypadek na Moście Mazowieckiego” – informuje nas jeden z Czytelników, od którego otrzymaliśmy zdjęcia.

Most Mazowieckiego łączy ulicę Rzecha z ul. Lubelską. 

Policja potwierdza, że doszło do wypadku, ale informuje, że całe zdarzenie miało miejsce przed skrzyżowaniem z ul. Ciepłowniczą, tuż po zjeździe z mostu. 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 51-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował fordem, jechał lewym pasem ul. Rzecha w kierunku ronda Kuronia. Na wysokości skrzyżowania z ul. Ciepłowniczą najechał na tył hondy, którą kierował 30-latek z Rzeszowa – mówi Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie.

Jak się okazało, w wyniku zderzenia samochodów dwie osoby zostały ranne. To kierowca hondy i pasażerka forda. – Zostali przewiezieni karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Kierowca forda był trzeźwy – dodaje Szeląg. 

Policja przewiduje, że utrudnienia w ruchu potrwają do ok. godz. 9:30. Zablokowany jest lewy pas na wprost i lewoskręt w ul. Ciepłowniczą. Funkcjonariusze apelują o ostrożność. 

 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: