Zdjęcie: Wiktoria / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby zostały ranne na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Targowej w Rzeszowie.

Do wypadku doszło w czwartek tuż przed godz. 11:00. Z pierwszych informacji wynikało, że zderzyły się tam trzy samochody. Okazało się, że w wypadku uczestniczyły dwie osobówki. 

– Kierowca samochodu osobowego zderzył się z ruszającym prawidłowo ze skrzyżowania drugim samochodem. Kierowca pierwszego z pojazdów prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitali. Stan kierowcy, który miał zawał, jest poważny – poinformowała nas Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu. Całe skrzyżowanie jest zablokowane. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

 

 

(ram) 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. ja się pytam, dlaczego tablice za grube miliony nie informują o wypadku i objazdach? po jaką cholerę one są? tylko od pokazywania informacji ile minut do centrum!!!??

  2. Policjantów zabezpieczających miejsce wypadku zwolnić z pracy. Co za porażka. Napiszę skargę do komendanta. Żenada. Żeby nie można było kierować ruchem jak zawodowy policjant tylko za przeproszeniem jak baba palicą. Gdzie objazdy? Gdzie informacja? Rzeszów stał bo ma niedouczonych policjantów. MASAKRA.

Comments are closed.