Reklama

44-letni obywatel Serbii został ranny w wypadku na A4 na wysokości Boreczka w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Utrudnienia w ruchu zakończyły się po 14:00.

 

 

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach 

Do wypadku na autostradzie doszło w piątek (22 grudnia), tuż po godz. 7:00.

– Na pasie w kierunku Krakowa, 44-letni obywatel Serbii, który kierował ciężarowym iveco, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery – mówi kom. Dominika Kopeć z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Przewożąca wełnę mineralną ciężarówka, jadąca w kierunku Krakowa, przewróciła się na bok i całkowicie zablokowała ruch na pasach w kierunku stolicy Małopolski. Kierowca iveco został ranny, przewieziono go do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Po wypadku, wprowadzono objazdy przez drogę krajową, przez wiele godzin tworzyły się zatory. – Na S19 od zjazdu z A4 na Świlczę stoi cały prawy pas. Wszyscy zjeżdżają na zjeździe Świlcza. Nikt nie jedzie dalej – informowali nas kierowcy.

Po południu rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że uszkodzona ciężarówka została usunięte z jezdni i ruch na A4 od godz. 14:05 odbywa się bez utrudnień. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama